• Emniyet Cd. Sembol Apt. No:2- Haliliye/ŞANLIURFA

MEHMET ERKAN TP PETROL

Mehmet Erkan TP Petrol, yeni ürün ve hizmetleri hızla gelişen istasyonu aracılığı ve  TP Petrol Dağıtım A.Ş. güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olan, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, sürekli gelişerek büyüyen Türkiye Petrolleri, bundan sonrasında da müşterilerine değer sağlama prensibiyle sektöre yön vermeyi hedefliyor.

SEÇ POLİTİKALARI

KALİTE, SAĞLIK, EMNİYET VE ÇEVRE
Türkiye Petrolleri olarak toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde; çalışanlarımızın, müşterilerimizin, bayilerimizin ve tedarikçilerimizin şirketimizle olan faaliyetlerinde gerekli olan ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak çözümler geliştirmekteyiz. Aynı zamanda tüm ürün ve hizmetlerimizi insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak, çevreye duyarlı ve müşteri memnuniyetine uygun bir yaklaşımla sunmaktayız.

SEÇ (Sağlık, Emniyet, Çevre) ilkelerini tüm faaliyetlerimize entegre etmek ve çalışanlarımızın aktif katılımı ile titizlikle uygulamak  en büyük önceliğimizdir.

SEÇ sorumluluğumuzu yansıtan Türkiye Petrolleri istasyonlarında gerçekleşen tüm operasyonlarda, toplumun ve çalışanların emniyetini sağlamak ve çevreye karşı duyarlı olmak temel amacımızdır.

HEDEFİMİZ;

  • Türkiye Petrolleri istasyonlarında kazaya sebep olabilecek tehlike ve risklerin giderilmesini sağlamak,
  • Acil durumlara etkin müdahale edilebilmesi amacıyla istasyonlarda acil durum planı ve tatbikatı yapılmasını sağlamak,
  • Türkiye Petrolleri istasyonlarında SEÇ standardı oluşturmak ve istasyon faaliyetlerinin yasal mevzuata uygun olarak yürütülmesini sağlamak amacıyla periyodik olarak istasyon kontrolleri gerçekleştirmek ve iyileştirme yönünde aksiyonlar almak,
  • Planlama ve performans izleme sistemi kurarak istasyon SEÇ sürecinin sürekli olarak gelişmesini sağlamak,
  • Bayi personeline sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik kapsamında verilen eğitimler ile SEÇ bilinci, farkındalığı ve bağlığı oluşturmak,
  • İstasyon faaliyetleri sonucunda oluşabilecek çevresel etkilenmenin en aza indirilmesi yönünde bayilerimizi bilinçlendirmek.

.

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ

Köklerinden gelen değerlerine sahip çıkarken, yenilikçi vizyonuyla insana fayda sağlayacak kaliteli ve ulaşılabilir ürünler ve hizmetler sunarak ülkesini  ve toplumunu ileriye taşımak; tüm faaliyetlerini sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı bir şekilde, sosyal sorumlu bir yaklaşımı benimseyerek gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunarak akaryakıt sektörüne liderlik etmek, sunacağımız hizmetlerle ülkenin ve toplumun gelişimine katkıda bulunmak

.

BİZE ULAŞIN