• Emniyet Cd. Sembol Apt. No:2- Haliliye/ŞANLIURFA

MEHMET ERKAN ŞİRKETLER TOPLULUĞU

Şirketimizin Kurucusu ve birçok şirketimize ismini veren Mehmet ERKAN 01 Ocak 1963 yılında Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Mehmet Erkan Üniversite Hayatının ilk 2 yılını Dicle Üniversitesi Ziraat Mühendislik Fakültesinde kalan 2 yılını ise Harran Üniversitesinde tamamlayarak Ziraat Mühendisi olarak mezun olmuştur. Mehmet Erkan evli ve 3 çocuk babası olup halen Şanlıurfa da ikamet etmektedir.

Mehmet Erkan doğduğu ve büyütüğü şehirden kopmamış tüm yatırımını başta Hilvan olmak üzere Şanlıurfa’ya yapmayı bir borç bilmiş ve 1995 yılında Mehmet Erkan Tarım Toros Gübre ve Zirai İlaç firmasını kurarak çalışma hayatına başlamıştır.

İlerleyen yıllarda birbiriyle bağlantılı ve değişik sektörlerde orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, şehrimize ve ilçemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek hizmet verdiğimiz sektörlerin çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Hilvan’da yatırımlarını artırarak devam ettirmiştir. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek hizmet verdiği sektörlerde saygın bir yer edinmiştir.

Üstlendiği hizmetleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak hizmet verdiği sektörlerde ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Mehmet Erkan Şirketleri bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Erkan ailesi tüm yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı kendine ilke edinmiş ve yaklaşık 50 kadar çalışanı ile geleceğe güvenle bakmaktadır.

Saygılarımızla